شوخی زشتی که از کاوه رضایی ستاره ساخت

کاوه رضایی روزی که از باشگاه پرسپولیس به استقلال آمد و آنجا قرارداد نبست، فقط یک هدف داشت؛ داشتن جایگاه ثابت در تیم‌ملی، او حالا برای تلاش در اروپا توانسته باز به تیم دعوت شود!

کاوه سال قبل را در استقلال بود. او قبل از آن در ذوب آهن بازی می کرد و یکی از 23 نفری بود که معمولا به اردوها دعوت می شد. کی روش روی او نیم نگاهی داشت. او یکی از آنهایی بود که سرمربی اعتقاد داشت به سقف فوتبال شان در ایران رسیدند و وقتش شده با دل کندن از پول های آنچنانی به اروپا بروند تا تجربه های جدیدتر یاد بگیرند. مثل محمدی، عزت اللهی و خیلی های دیگر چون کریم انصاری فرد. سال قبل اما کاوه پول را انتخاب کرد. قرارداد 1.6 میلیارد تومانی او با استقلال، بزرگترین قرارداد سال بود. قراردادی که فقط 200 میلیونش را برای آن سال نگرفت. او از دفتر پرسپولیس بیرون آمد و قراردادی تقریبا در همین حدود را امضا نکرد و به استقلال آمد چون دوست صمیمی اش بختیار رحمانی و البته مربی اش در تیم امید یعنی علیرضا منصوریان یک وعده ویژه برایش داشتند.

اینکه به او گفته بودند بازی در استقلال برایت یعنی جا افتادن در ترکیب تیم ملی. همه فکر می کردند رابطه استاد شاگردی کی روش و منصوریان برای ملی پوش شدن کاوه کافی است. اتفاقات اما طور دیگری رخ داد. بازیکنانی که در دل دعواهای برانکو با کی روش به پرسپولیس رفتند، در تیم قهرمان درخشیدند و سرمربی بی اغماض آنها را دعوت کرد و کاوه ماند پشت خط. یک سال تمام دعوت نشد که نشد.

«کاوه رضایی به لطف آن شوخی بی‌مزه حالا یکی از ستاره‌های لیگ بلژیک است. بازیکنی که حالا دوباره به تیم ملی برگشته و می‌تواند یکی از وینگرهای تیم کی‌روش در جام جهانی باشد. واقعا باید ستود آن دهانی که بی‌موقع باز شد و شوخی تمسخرآمیزش را که فوتبال ایران را صاحب یک ستاره بین‌المللی جدید کرد!»

به گزارش ایسنا، خبرآنلاین درباره جدایی کاوه رضایی از استقلال و حضورش در فوتبال اروپا نوشت: «مدیر برنامه‌های کاوه برای مذاکره به دفتر استقلال رفت. شوخی بد مسئولان نقل‌وانتقالات استقلال با نحوه سخن گفتن این مدیر برنامه‌ها اما بازی را به هم زد. کاوه دو روز بعد با قراردادی حدود ۲۰۰ هزار دلاری که شاید فقط ۲۵ درصد مبلغ قراردادی بود که با استقلال می‌بست، به لیگ بلژیک رفت؛ به شارلوا. مسئولان خوش‌خیال استقلال می‌گفتند او مثل سجاد حتی یک نیم‌فصل هم در تیم جدیدش دوام نمی‌آورد و برمی‌گردد اما این پسر به لطف آن شوخی بی‌مزه حالا یکی از ستاره‌های لیگ بلژیک است. بازیکنی که حالا دوباره به تیم ملی برگشته و می‌تواند یکی از وینگرهای تیم کی‌روش در جام جهانی باشد. واقعا باید ستود آن دهانی که بی‌موقع باز شد و شوخی تمسخرآمیزش را که فوتبال ایران را صاحب یک ستاره بین‌المللی جدید کرد!»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *